Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ELVIRA s tichým dojezdem v černé barvě – elegantní a praktický kousek do vaší ložnice


Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ELVIRA – Elegantní a praktický kousek do vaší ložnice

Skříň o tloušťce 1,6 cm nabízí dostatek úložného prostoru v podobě šatních tyčí i polic. Zkrášlí vaši ložnici svým elegantním designem.

Každý z nás si přeje mít v ložnici praktickou i stylovou skříň. A právě Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ELVIRA dokáže tyto požadavky splnit naplno. Skříň je vyrobena z kvalitního materiálu o tloušťce 1,6 cm, což zaručuje její dlouhou životnost.

Zakryjte svůj šatník moderními posuvnými dveřmi

Šatník zajisté nemá být trnem v oku vaší ložnice. Proto vám Expedo nabízí praktické posuvné dveře, které zakryjí váš šatník a zároveň poslouží jako moderní prvek interiéru.

Vnitřek skříně vytváří dostatek úložného prostoru v podobě šatních tyčí i polic. A to bez ohledu na šířku, kterou si zákazník sám vybere.

Zrcadlo skříně Elvira

Z vnější strany posuvných dveří najdeme zrcadlo, které zároveň opticky rozšíří váš pokoj.

Krásné, moderní a stylové. Tím se vyznačuje Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ELVIRA. Skříň je k dostání ve čtyřech šířkových variantách. Podle vybrané varianty se liší počet polic, šatních tyčí i umístění zrcadla.

A jaké jsou možnosti výběru?

Expedo nabízí více dekorů, takže si můžete vybrat ten, který se hodí k okolnímu nábytku nebo barvě vaší ložnice. Vybírat můžete jak z klasických designů, tak třeba i z moderních a extravagantních kombinací barev.

Dostupné materiály pro Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ELVIRA

Použité materiály skříně s posuvnými dveřmi a zrcadlem Expedo ELVIRA:

  • LTD (low-pressure melamine laminate)
  • PVC (polyvinylchlorid)

Oba materiály zaručují vysokou kvalitu a odolnost této skříně.

Pořiďte si také Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ELVIRA a užijte si v ložnici nejen praktickost, ale i nádherný pocit z harmonie interiéru.

Více informací o produkci naleznete na atcomplet.cz.

Expedo Skříň s posuvnými dveřmi a zrcadlem ELVIRA s tichým dojezdem v černé barvě - elegantní a praktický kousek do vaší ložnice

Publikováno
V rubrikách Rilke