Stylová šedo-hnědá konferenční židle Banne Back-Up s područkami pro pohodlné sezení


Jedinečný design

Stylová konferenční židle Back-Up od značky Banne vynikne svým jedinečným designem. Příjemné látkové čalounění a černě lakovaná kovová podnož vytváří atraktivní kontrast, který do prostoru vnese trendy design.

Šetrnost k životnímu prostředí

Díky látce z recyklovaného polyesteru je židle šetrná k životnímu prostředí. Otěruvzdornost 100.000 Martindale zajistí maximální odolnost, která je žádoucí v komerčních prostorech jako kanceláře či jednací prostory.

Praktické područky pro maximální pohodlí

Příjemným bonusem jsou praktické područky, které zajistí maximální pohodlí při vašem posezení. Zvolte si barvu a provedení, které vás bude skutečně bavit. Řadu Back-Up nabízíme ve více barvách – s područkami i bez.

Kvalitní zpracování

Konferenční židle Banne Back-Up je vyrobena z kvalitních materiálů a zaručuje dlouhou životnost. Výroba probíhá s ohledem na detaily a kvalitu zpracování, aby byla spokojenost zákazníka naprostá.

Stylová kombinace barev a materiálů

Židle Banne Back-Up se hodí do moderních kancelářských prostor, ale i do domácích interiérů. Kombinace šedo-hnědé barvy a lakované kovové podnože působí elegantně a stylizovaně.

Prostorová variabilita

Konferenční židle Banne Back-Up je vhodná do různých typů prostor, díky svému nenáročnému designu. Najde uplatnění v jednacích místnostech, kavárnách nebo dokonce v obývacích pokojích.

Pohodlné sezení

Sedák židle Banne Back-Up je pro vaše pohodlí dostatečné široký a dostatečně hluboký. Ergonomický tvar područek a sklon zádové opěrky zajistí pohodlné sezení.

Chcete-li si dopřát šikovnou konferenční židli, která se bude hodit do jakéhokoliv prostoru, doporučujeme vám Banne Back-Up. Vybírat můžete z více barev a provedení, takže určitě najdete tu pravou pro vás.

Konferenční židle Banne Back-Up

Článek byl vytvořen za účelem propagace konferenční židle Banne Back-Up a zdůraznění jejích klíčových vlastností. Židle je vhodná pro různé typy prostor a nabízí pohodlné sezení s praktickými područkami. Pokud je pro vás důležitá kvalita zpracování, šetrnost k životnímu prostředí a jedinečný design, rozhodně vám doporučujeme Banne Back-Up.

Publikováno
V rubrikách Rilke