Novinka: Botník BIDEAN v dubu sonoma – moderní vzhled a praktické úložné prostory


Novinka: Botník BIDEAN v dubu sonoma

Botník BIDEAN je novým kouskem v nabídce Nábytek pro život. Pokud hledáte moderní botník se spoustou úložného prostoru, tenhle je pro vás jako stvořený. Jeho hlavní předností je kombinace vkusu a praktičnosti, kterou ocení každý, kdo si potrpí na kvalitní a praktický nábytek. Pokud hledáte botník, který skvěle zapadne do vašeho interiéru a na stejnou dobu nabídne dostatek úložného prostoru, tak je tento botník tou pravou volbou.

Policový botník

BIDEAN je policový botník, který se nijak drasticky nevymyká obvyklému pojetí této kategorie nábytku. Pokud však pečlivěji ohlédneme, najdeme několik prvků, které jsou typické právě pro tento model. Jedná se například o police, které jsou přizpůsobené pro uložení bot, a to bez ohledu na velikost. Díky tomu budete mít vše pohromadě a přehledně uspořádáno.

Nabízený botník má rozměry 60 x 78 x 34 cm, což je dostatečně prostorné pro obuv jedné až dvou osob.

Barva a materiál

Dejme stranou funkčnost, pojďme se podívat na vzhled botníku. Ten je realizován v stylu, který uspokojí i ty nejnáročnější. Botník je vyroben z kvalitního lamina, což zaručuje jeho vysokou pevnost a odolnost. Barva tohoto botníku je dub sonoma, který působí svěže a moderně.

Při pohledu na celkový design botníku BIDEAN v dubu sonoma, je patrné, že se jedná o výrobek, který se snadno kombinuje s okolním interiérem.

Demontáž a montáž

Všechny součásti nabízeného botníku jsou dodávány v demontu, což zajišťuje snadnou manipulaci s ním během transportu a usnadňuje práci s ním po celou dobu montáže. Montáž botníku, díky srozumitelným návodům, není záležitostí nadlidských sil, ani jednodenních zázraků. Dokončení montáže by mělo být otázkou několika málo hodin a po ní bude váš nový botník připraven k použití.

Botník BIDEAN v dubu sonoma

Pokud hledáte botník s moderním vzhledem, dostatečně prostorným úložným prostorem a snadnou montáží, je botník BIDEAN v dubu sonoma tou pravou volbou. A co je na tom nejlepší? Botník BIDEAN můžete zakoupit v našem obchodě na adrese www.nabytekprozivot.cz za skvělou cenu. Tak neváhejte a pořiďte si tento vynikající kousek nábytku pro váš domov.

Publikováno
V rubrikách Rilke