Moderní koberec Universal Optik Multi – rozměr 120 x 170 cm


Moderní koberec Universal Optik Multi – zútulněte svůj domov

S chladnou podlahou je to v jednom slově nepohodlné. Vstát ráno z teplé postele a dopadnout nohou na studenou podlahu není nejlepší způsob, jak vstoupit do nového dne. Proto je důležité vybírat kvalitní koberce, které nejen zpříjemní prostor, ale také dodají každému domovu útulnost a teplý pocit.

S koberci Universal Optik to bude jedna radost. Tyto koberce jsou totiž k dostání v nepřeberné škále netradičních vzorů i jednobarevných elegantních kousků, které okouzlí nejen Vaše oko, ale také Váš dotyk. Nejnovějším trhákem jsou multibarvené kusy, které ozvláštní moderní zařízení, ale také dodají chladným prostorům správnou dávku tepla.

Koberec Universal Optik Multi – zářivé barvy

Koberec Universal Optik Multi je vyroben ze 100% polypropylenu, který prošel speciální úpravou. Tepelné zpracování vlákna (heat-set frisé) dodá koberci větší pevnost a odolnost vůči poškození. Neznamená to však, že by to mělo negativní vliv na vzhled koberce. Wraps a tažné síly se totiž podařilo dohromady sladit tak, že koberce vynikají barvami a zdobí každé prostředí.

Jedním z největších přínosů koberce Universal Optik Multi je bezproblémová údržba. Stačí jednoduše vysát nebo otřít navlhčeným hadříkem, a jakýkoli skvrnu okamžitě odstraníte. Díky tomu se koberce hodí i pro domácnosti s dětmi, neboť je možné je snadno vyčistit od hrubšího nebo drobného nečistoty.

Pokud tedy toužíte po příjemné atmosféře ve svém domě a hledáte dokonalý doplněk pro zútulnění Vašeho prostoru, není co řešit. Koberec Universal Optik Multi v rozměru 120 x 170 cm si můžete objednat přímo na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/koberec-universal-optik-multi-120-x-170-cm, a nechat se unášet komfortem, který Vám koberce této značky poskytují.

Universal Optik Multi – více než jen kus materiálu

Pořízením koberce Universal Optik Multi získáte více než jen kus materiálu. Získáte kus domova, který sám o sobě dokáže udělat zázraky. Nejen že působí příjemně, a dokáže osvěžit každý interiér, ale také slouží jako další prvotřídní vrstva k vaší podlaze a zaručuje mimořádnou estetiku prostoru.

Proto neváhejte a investujte do pohody a pohodlného bydlení pomocí koberce Universal Optik Multi. S jeho pomoci se doma bude cítit každý jako doma.

Publikováno
V rubrikách Rilke