Úložný box Toy Style Pirate 50 l od Kis W Box

Chcete svým dětem pořídit stylové úložné místo? Kupte jim tento box s motivem pirátské lodi u opuštěného ostrova. Je vhodný na uskladnění oblečení nebo hraček.

Box sítěže Kis W Box je vyroben z vysoce kvalitního plastu, díky čemuž je velmi odolný. Objem boxu činí 50 litrů, což je dostatečné množství na uskladnění většiny hraček, plyšových zvířátek nebo kousku oblečení.

Bezpečné úložiště pro dětské hračky

Pro děti je velmi důležité, aby měly svoje hračky na svém místě. Tak si na ně budou pamatovat a velmi rychle si osvojí návyk po sobě uklízet.

Díky plastové konstrukci a pevnému víku se nejenže dětské hračky udržují na jednom místě, ale jsou zároveň chráněny před prachem a vlhkostí. Nejenže box vypadá velmi atraktivně, ale také je jednoduchý na manipulaci díky kolečkům, které jsou připevněny k základně.

Možnosti úložného boxu Toy Style Pirate

Box Toy Style Pirate je unikátní úložným místem pro malé námořníky a milovníky pirátských příběhů.

Vyrobil ho pro vás Kis W Box, který se specializuje na výrobu stylových a zároveň praktických úložných boxů. Tento box můžete umístit do dětského pokoje, ale také do obývacího pokoje nebo do kanceláře. Vyberte si z mnoha barevných variant a motivů, ať se úložný box stane originálním doplňkem vašeho domova.

Na https://www.crosta.cz/produkt/ulozny-box-kis-w-box-toy-style-pirate-50-l si můžete objednat vámi vybraný box online. V případě dotazů se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu.

Toy Style Pirate

Úložný box Toy Style Pirate je skvělým řešením pro rodiče, kteří hledají praktické, ale zároveň stylové řešení úklidu hraček svých dětí. Vyberte si z mnoha barevných motivů a začněte uklízet s radostí!

Toy Style Pirate 2

Publikováno
V rubrikách Rilke