Vyjímečný design: Měděný lustr ASIR BORNOVA

Měděný lustr ASIR BORNOVA je netradičním a velmi stylovým doplňkem do interiéru. Tento lustr je vyráběn z kovu a svým designem osloví nejen milovníky moderního stylu, ale také ty, kteří upřednostňují tradiční a elegantní prvky. Pokud hledáte něco výjimečného, měděný lustr ASIR BORNOVA je tou správnou volbou.

Základní popis

Lustr ASIR BORNOVA má průměr 30 cm a výšku 32 cm. Jeho bílo-měděné stínítko má průměr 30 cm a výšku 15 cm. Celý lustr je na tyčce usazené bílo-měděné stínítko, které je vhodné pro Vaše bydlení. Kovová základní deska má průměr 12 cm a výšku 3 cm. Lustr je vybaven typem objímky E27 s maximálním výkonem 40 W.

Měděný lustr ASIR BORNOVA může být umístěn v nejrůznějších prostorách, od obývacích pokojů až po kanceláře a restaurace. Jeho designové provedení do bílo-měděné kombinace Vás potěší nejen svým vzhledem, ale také svým výkonem.

Designový prvek

Lustr ASIR BORNOVA je ideálním doplňkem do jakéhokoliv interiéru. Jeho netradiční průhledné stínítko umožňuje průchod světla všemi směry, zároveň tvoří zajímavou světelnou kresbu na stěnách i na stropě. Lustr nemusí sloužit pouze jako osvětlovací prvek, ale také jako dekorativní prvek, který dodá Vášmu interiéru zcela nový rozměr.

Měděný lustr ASIR BORNOVA je také velmi praktický a jednoduchý na instalaci. Jeho montáž není nijak složitá a můžete ji provést rychle a bez problémů sami.

Závěr

Pokud hledáte něco, co Vás opravdu nadchne a nechcete být jen v řadě běžných místností, měděný lustr ASIR BORNOVA je pro Vás tou správnou volbou. Jeho jedinečný design, vysoká kvalita a snadná instalace Vás přesvědčí, že toto je opravdu špičkový produkt.

Nemusíte dál hledat. Měděný lustr ASIR BORNOVA z skvelynabytek.cz bude tou nejlepší volbou pro Vás a Vaše bydlení.

Publikováno
V rubrikách Rilke