Bordové křeslo Tabanda Panka II – dokonalý prvek do vašeho interiéru

Křeslo Panka představuje atraktivní spojení klasických materiálů a moderního designu. Korpus z ohýbané překližky je čalouněný vlněnou látkou a doplněný o lakovanou kovovou podnož. Výhodou je prostorná opěrka hlavy.

křeslo Panka

Stylové zařízení s křeslem Panka

Křeslo Panka skvěle doladí interiéry s prvky retro stylu a také ty zařízené v duchu moderních trendů. Jeho jedinečný design přitáhne pozornost a dá vašemu bytu zcela nový vzhled. Rozhodněte se pro tento unikátní kousek a nebudete litovat.

Klasické materiály v moderním provedení

Křeslo Panka kombinuje tradiční ohýbanou překližku s moderními liniemi a lakovanou kovovou podnoží. Tuto kombinaci dělá nejen vzhledově atraktivním, ale také velmi odolným a stabilním. Skvěle se hodí do každého interiéru.

Relaxujte v pohodlí tohoto originálního kousku

Jedinečný design a pohodlí jsou neodmyslitelnými vlastnostmi křesla Panka. Korpus z ohýbané překližky má tvar, který dokonale podporuje tělo, a vlněná látka čalounění je velmi příjemná na dotek. Navíc, díky prostorné opěrce hlavy, si v něm užijete relaxaci na maximum.

křeslo Panka

Údržba křesla Panka

K údržbě křesla doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Takto udržíte křeslo Panka v perfektní kondici po dlouhá léta.

Zjistěte více o křesle Panka na stránkách nábytkového studia Naradi-CZ.cz

Publikováno
V rubrikách Rilke