TV stěna/šatní skříň OSULI 270 cm, sonoma/vzor – kombinace funkčnosti a designu pro váš interiér!

Styl a funkce jsou nezbytnými atributy nábytku v dnešní době. Šatní skříň/TV stěna OSULI 270 cm, sonoma/vzor (CT-2) nabízí tyto dvě vlastnosti v jedné kombinaci. Pokud hledáte elegantní a praktický kus nábytku pro váš domov, možná je to ta správná volba pro Vás. Tato šatní skříň/televizní stěna nabízí nejen úložný prostor, ale také prostor na televizi.

Prostor na TV činí 111,6 x 80 cm, který vám poskytne pohodlné sledování oblíbených filmů a seriálů. Navíc je tato šatní skříň/televizní stěna navržena v netradičním provedení, což vám zajistí originální vzhled vašeho interiéru.

Nezvyklá výška a kvalitní materiály

Nezvyklá výška 220 cm poskytuje více úložného prostoru. Kromě toho je korpusem i dveřmi vyrobeno z kvalitní LTD desky v barvě dub sonoma. Skříň je vybavena aluminiovým kováním a lištami. Dveře šatní skříně jsou osazeny zrcadly s elegantním pískovaným vzorem.

V centrální části šatní skříně/TV stěny se nachází prostor na televizi. S pomocí této kombinace dvou funkcí získáte v obývacím pokoji více místa pro další nábytek, který by jinak mohl být ušetřen. Šířka této kombinace činí 270 cm, s hloubkou 45 cm.

Uspořádání polic a další parametry šatní skříně/TV stěny

Šatní skříň/TV stěna OSULI 270 cm obsahuje ustrukturované uspořádání polic pro uspořádání svých věcí. To vám poskytne možnost snadnější organizace vašeho šatníku a dalších věcí. Jednotlivé úložné prostory jsou rozděleny do patrových regálů, což pomáhá udržet věci oddělené a uspořádané.

Tato šatní skříň/TV stěna je dodávána v demontovaném stavu a může být snadno sestavena s návody poskytnutými v balení. Navíc každý zákazník získá záruku na 24 měsíců, ačkoliv díky kvalitním materiálům jsou šance na poškození velmi nízké.

Zvažujete-li pořízení moderního nábytku, který nabídne mnoho funkcí, rozhodně byste měli zvážit šatní skříň/TV stěnu OSULI 270 cm. Je to ideální řešení pro všechny, kteří chtějí získat více místa a zároveň si užít kvalitní design. Objednej si tuto luxusní šatní skříň/TV stěnu na www.sidonia.cz.

Publikováno
V rubrikách Rilke