Držák toaletního papíru Bemeta Trend-I: Vzhledově dokonalý doplněk do koupelny s chromovým základem a zelenými detaily (104112038A)

Držák toaletního papíru Bemeta Trend-I je hitem mezi koupelnovými doplňky. Dokonale sladí interiér vaší koupelny s moderním chromovým základem a zelenými detaily. Tento držák toaletního papíru je vyroben z kvalitního materiálu a nabízí montáž nejen vrtáním, ale také pomocí lepení. Držák toaletního papíru má kód zboží 104112038A.

Vzhledově dokonalý doplněk do koupelny

Vzhledově dokonalý doplněk Bemeta Trend-I je ideálním řešením pro každou moderní koupelnu. Stylový design v barvě chromu s krásnými zelenými detaily dodá koupelně nevšední úchvatný vzhled. Držák toaletního papíru se skvěle hodí do moderního stylu koupelny, ale lze jej snadno kombinovat i s jinými koupelnovými doplňky.

Montáž lepením i vrtáním

Montáž držáku toaletního papíru je snadná a jednoduchá. Držák toaletního papíru lze namontovat buď pomocí vrtání, nebo pomocí speciálního lepidla. Pokud upřednostňujete rychlou a snadnou montáž, sáhnete po lepení. Montáž pomocí vrtání vyžaduje minimální nástroje a zvládne ji každý zručný domácí kutil.

Sada na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání

Sada na nalepení koupelnových doplňků pro montáž bez vrtání je vynikající volbou pro ty, kteří si nechtějí lámat hlavu s vrtáním do stěny. Kód zboží této sady je 199352010SIKO a je potřeba ji zakoupit samostatně, protože není součástí balení držáku toaletního papíru Bemeta Trend-I.

Koupit si tuto špičkovou držák toaletního papíru můžete na stránce Crosta.cz. Užijte si nejen stylový doplněk, ale i funkční kousek, který usnadní váš každodenní život.

Držák toaletního papíru Bemeta Trend-I

Zkrátka, držák toaletního papíru Bemeta Trend-I s chromovým základem a zelenými detaily je dokonalým doplňkem do každé moderní koupelny, který usnadní váš život a dodá interiéru nevšední úchvatný vzhled.

Publikováno
V rubrikách Rilke