Růžový úložný box Addis Caddy s objemem 4,5 l


Růžový úložný box Addis Caddy, 4,5 l, je skvělým příkladem toho, jak se malá věc dokáže proměnit v mnohostranný pomocník do domácnosti. Díky tomuto boxu můžete snadno a rychle uklidit věci, které se vám válí po kuchyni, koupelně nebo pracovně.

Vlastnosti růžového úložného boxu Addis Caddy

Vlastnosti růžového úložného boxu Addis Caddy jsou více než zajímavé. Již na první pohled vás zaujme jeho růžová barva, díky které bude skvěle ladit s vaší interiérovou výbavou. Objem boxu činí 4,5 l, takže bude dostatečně velký na uložení menších předmětů, ale zároveň nepříliš rozměrný na to, aby se vešel všude tam, kde by měl být.

Jak je patrné z obrázku, růžový úložný box Addis Caddy může být použit na různé účely. Můžete v něm ukládat nádobí, drobné kuchyňské pomocníky, kosmetiku, drobné nářadí, papíry nebo kancelářské potřeby.

Kvalitní a pevný materiál

Box je vyroben z kvalitních a pevných materiálů, díky kterým bude sloužit dlouhá léta. Jeho povrch lze snadno otírat hadříkem či utěrkou, takže není problém ho udržovat v dokonalém stavu. Vsadit při výběru na značku Addis znamená vsadit na kvalitu a spolehlivost.

Růžový úložný box Addis Caddy, 4,5 l, je vysoce praktický a univerzální pomocník, který oceníte nejen vy, ale i vaši blízcí nebo kolegové. Pokud se také chcete stát majitelem tohoto skvělého boxu, navštivte stránku www.sidonia.cz a zamilujte si ho.

Nezapomeňte, že se někdy skrývá krása v jednoduchosti. Takový je i růžový úložný box Addis Caddy.

Publikováno
V rubrikách Rilke