Carryhome židle v barvě wenge a béžové – nadčasový design a pohodlné sezení

Tato šarmantní židle od značky CARRYHOME se bude ve Vaší jídelně obzvláště dobře vyjímat! Nohy jsou vyrobeny z masivního buku a mají tmavě hnědou barvu: překvapí stabilitou a robustností. Béžový potah ve vzhledu kůže je nadčasový a elegantní. Díky vysoce kvalitnímu čalounění ze studené pěny je posez velice pohodlný. Na této židli budete sedět rádi!

BUK MASIVNÍ,MOŘ. TÓN WENGE 2 – LAKOVANÝ, POTAH: KOŽENKA – PU ESCUDO 793 BÉŽOVÁ

Carryhome židle v barvě wenge a béžové má velmi stabilní nohy, díky využití masivního buku. Působí velmi robustně a přesto její vzhled je velmi elegantní. Potah ze studené pěny zaručuje maximální pohodlí. Studená pěna sice není tak měkká jako jiné druhy pěn, ovšem vzhledem k její hustotě neničí se a udržuje si svůj tvar.

Zajímavostí této krásné židle je její nadčasovost. Stylové provedení s barvami wenge a béžovou nikdy nevyjde z módy. Béžový potah ve vzhledu kůže působí velmi elegantně a navozuje dojem luxusu i v obyčejném bytě či domě.

Výrobce této židle dbá na vysokou kvalitu provedení. Proto je tato židle vyrobena z masivního buku, lakováním je stálá barva zaručující odolnost vůči vlivům prostředí. Díky potahu z koženky je zaručena trvanlivost a snadná údržba. Koženka se velmi snadno čistí a udržuje svou pružnost a krásu dlouhá léta.

Carryhome židle v barvě wenge a béžové – zajímavý doplněk Vaší jídelny

Tuto židli můžete umístit do moderně zařízené kuchyně či do jídelny s rustikálním designem. Díky její nadčasovosti se hodí do téměř každého interiéru. Profesionální řemeslné provedení zaručuje maximální kvalitu. Navíc, když si nyní tuto židli koupíte na crosta.cz, můžete si být jisti, že jste si pořídili židli, která bude sloužit Vaší rodině mnoho let.

Židle Carryhome v barvě wenge a béžové se hodí k různým stolům i stylish jídelním stolům. Její výhodou je na prvním místě její vzhled a pak samozřejmě i dinost a snadná údržba. Investujte tedy do kvalitních židlí značky Carryhome a dopřejte vašim hostům a rodině maximální pohodlí.

Carryhome židle v barvě wenge a béžové

Pokud toužíte po elegantním a nadčasovém designu, zároveň si ale ceníte vysoké kvality, tak byste rozhodně neměli minout možnost pořídit si Carryhome židli v barvě wenge a béžové. Koupit si ji můžete na crosta.cz, kde na vás čeká mnoho dalších designových kousků od značky Carryhome.

Carryhome židle v barvě wenge a béžové

Publikováno
V rubrikách Rilke