Oranžovo-šedý koberec Universal Gladys Abstract: Ideální volba pro moderní interiéry, rozměry 160 x 230 cm


Šedá a oranžová: trendy barevná kombinace v kolekci koberců Universal

Spojení šedé a oranžové je v kurzu nejen na módních přehlídkách. Tato barevná kombinace už dostihla i kolekci koberců značky Universal. Pokud se chystáte renovovat interiér vašeho bytu či domu, oranžovo-šedý koberec Universal Gladys Abstract by mohl být tou správnou volbou.

Speciální tepelná úprava pro delší životnost a vyšší odolnost

Polypropylenová vlákna tohoto koberce jsou speciálně upravena technologií heat-set frisé – jedná se o tepelnou úpravu vláken, která zajistí delší životnost a vyšší odolnost koberce. Tuto vlastnost oceníte zejména v oblastech, kde bývá kobercům vystaveno větší opotřebení, třeba v obývacím pokoji či v hale.

Moderní design pro všechny, kteří sledují nejnovější trendy

Oranžovo-šedý koberec Universal Gladys Abstract s rozměry 160 x 230 cm se hodí do moderních interiérů, které ctí nejnovější trendy. Působí velmi svěže, ale zároveň elegantně. Na co byste si ale měli dát pozor, je vhodnost barevné kombinace k vašemu nábytku a dalším dekoracím. I když je všeobecně známo, že šedá a oranžová spolu jde, přesto se to nemusí hodit do každého prostoru.

Zajímá vás více informací o oranžovo-šedém koberci Universal Gladys Abstract s rozměry 160 x 230 cm? Klikněte sem a prozkoumejte podrobnosti.

Jednoduchá údržba pro pohodlné používání

Hlavní výhodou polypropylenových koberců je jejich jednoduchá údržba. Většinou stačí kulatý kartáč a vysavač. Pokud se vám na koberci navíc objeví nějaká větší nečistota, můžete ji jednoduše odstranit hadrem a jemným čistícím prostředkem. Většina z nás preferuje styl jednoduchého života a bytové doplňky, které jsou snadno udržovatelné. Oranžovo-šedý koberec Universal Gladys Abstract vám takový styl života umožní.

Oranžovo-šedý koberec Universal Gladys Abstract

Koberce od Universal jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech

Kromě rozměru 160 x 230 cm jsou koberce od značky Universal k dispozici také v jiných velikostech a tvarech. Na výběr máte třeba čtvercové, kulaté či dlouhé a úzké koberce. Jaký tvar koberce budete potřebovat, závisí pouze na vašich přáních a očekáváních.

Závěr: Investice do kvalitního koberce se vyplatí

Investice do kvalitního koberce se určitě vyplatí. Oranžovo-šedý koberec Universal Gladys Abstract je nejen krásným bytovým doplňkem, ale také praktickým pomocníkem, který vám usnadní každodenní úklid. Pokud hledáte moderní koberec s vysokou odolností a snadnou údržbou, rozhodně stojí za to zvážit tento model.

Publikováno
V rubrikách Rilke