Modrá židle SJ077 – skvělý doplněk do vaší kanceláře!


Moderní kancelář potřebuje kvalitní a stylovou výbavu. Pokud hledáte novou židli, která pojme design, funkčnost a osobitost, můžete vsadit na model SJ077 od značky Isolund.

Designová krása v jednoduchosti

Každý, kdo tráví mnoho hodin v kanceláři, potřebuje na svém pracovním místě ideální nábytek. Při výběru židle bychom měli myslet hlavně na to, že rovnováha mezi pohodlím a zdravým držením těla je nezbytná. A to vše splňuje právě model SJ077, který je příkladem designové krásy v jednoduchosti. Není-li váš pracovní prostor veliký a rádi byste využili jeho plochu efektivněji, právě tato židle se nabízí jako skvělá volba.

Designová krása spočívá v jednoduchosti a minimalistickém provedení, ale také v modrém potahu, který z ní dělá zajímavý a jedinečný kus nábytku, který nepochybně rozzáří každý interiér. Kromě toho je modrá barva ideální pro ty, kteří nechtějí nic přehánět a přesto hledají něco jiného než klasiku.

Pohodlí a zdravotní bezpečnost

Samozřejmě, že židle by měla být nejprve pohodlná a zdravotně bezpečná. K popisu tohoto modelu také patří jeho anatomicky tvarovaná sedátko a opěrka, která zajišťuje oporu pro páteř a dokonale tak odstraňuje riziko bolestí zad. Díky své konstrukci je tato židle velmi stabilní a pevná, takže nikdy nebudete muset řešit, zda se nevyklopíte.

Moderní vzhled znamená také vysokou kvalitu výroby, protože sjednocuje styl a funkcionalitu. Všechny použité materiály jsou odolné a zajistí trvanlivost. Velkou výhodou modré židle SJ077 je také vysoká variabilita v nastavení výšky sedáku, která umožní snadné přizpůsobení podle individuálních potřeb každého uživatele.

Závěr

Získat profesionální a pěknou výbavu pro vaši pracovnu disponuje velký vliv na způsob, jakým se budete ke své práci přistupovat. Moderní židle SJ077 od značky Isolund splní nároky dokonalosti, hledače kvality, jedinečnosti a stylovosti. Pokud hledáte rychle dostupné řešení, které vám ukáže, jak vypadá a co dokáže opravdu moderní židle, objednejte si zde: https://www.isolund.cz/produkt/zidle-sj077-modra.

Dvě modré židle SJ077

Takže neváhejte a pořiďte si tuto kvalitní a moderní židli, která je navíc v krásné barvě, a bude perfektní doplněk pro vaši kancelář. Navíc jistě potěší svým vzhledem a pohodlím nejen vás, ale i vaše návštěvy.

Publikováno
V rubrikách Rilke