Nový jídelní stůl Tempo Kondela TOMY NEW – moderní design a praktické rozměry 140×80 cm


Provedení

Jídelní stůl Tempo Kondela TOMY NEW má rozměry 140×80 cm a je vyroben z laminované dřevotřísky v bílém provedení. Stůl je vhodný pro 4 – 6 osob a díky své praktické velikosti se skvěle hodí pro menší i větší prostory.

Design

Nový jídelní stůl Tempo Kondela TOMY NEW nás okouzlí svým čistým a jednoduchým designem, který vnese do každého moderního či tradičního interiéru příjemnou atmosféru. Stůl je velmi stylový a vypadá velmi elegantně. Určitě si ho zamilujete na první pohled.

Vhodné pro 4 – 6 osob

Díky svým rozměrům 140×80 cm se stůl velmi hodí pro menší i větší rodiny, nebo společenské akce se 4 – 6 účastníky. Stůl má dostatek místa pro večeři či rodinné oslavy a uspokojí nároky všech uživatelů.

Montáž

Stůl je dodáván v demontu a obsahuje jednoduché návody, jak ho správně smontovat. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá a nemusíte být žádný zkušený kutil.

Výhodné ceny

Nový jídelní stůl Tempo Kondela TOMY NEW můžete zakoupit v našem e-shopu Maliboo.cz za velmi výhodnou cenu. Momentálně máme 10% slevu na tento produkt a ještě k tomu Vám nabízíme rychlé a zdarma doručení. Rozhodně se jedná o velmi zajímavou nabídku.

Další informace o jídelním stolu Tempo Kondela TOMY NEW si můžete přečíst na našich stránkách na adrese: https://www.maliboo.cz/produkt/tempo-kondela-jidelni-stul-tomy-new-140m80-cm.

Jídelní stůl Tempo Kondela TOMY NEW

Počet balíků

Jídelní stůl Tempo Kondela TOMY NEW je dodáván v jednom balení, tudíž nebudete muset řešit složité balení a převoz. Můžete si být jistí, že produkt dorazí v perfektním stavu a v dobrém balení.

Celkově lze tedy říci, že nový jídelní stůl Tempo Kondela TOMY NEW je vynikající volbou pro každého, kdo hledá moderní a praktický stůl pro večeře či společenské akce. Neváhejte a objednejte si ho ještě dnes za výhodnou cenu na našem e-shopu Maliboo.cz.

Publikováno
V rubrikách Rilke