Hanah Home Nástěnná police Folov v antracitovém provedení pro stylové uspořádání interiéru


Hanah Home Nástěnná police Folov – dokonalé vybavení pro moderní interiéry

Stylové uspořádání interiéru s antracitovou nástěnnou polici Folov

Nástěnná police Folov je dokonalým vybavením všech moderních interiéru. Bez ohledu na to, zda máte v bytě malý nebo velký prostor, nástěnná police Folov v antracitovém provedení nabízí spoustu úložného prostoru, který vám pomůže udržet pořádek v místnosti. Produkt lze umístit kdekoli a v jakékoli výšce, což vám umožní využít i ty nejméně využívané kouty místnosti.

Police je vyrobena z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm, což z ní dělá velmi robustní a odolnou vůči poškození. Tento typ materiálu se u nábytku často používá i kvůli jeho snadné údržbě. Police se snadno čistí a materiál odolává i vysokým teplotám.

Moderní design a stylová prezentace

Celkový vzhled nástěnné police Folov je moderní a elegantní. Barva antracit se snadno kombinuje s dalšími odstíny a živými rostlinami. Velkou výhodou této police je, že lze použít k úpravě jakéhokoli interiéru, obohatí ho o nové úložné prostory a vytvoří nový designový prvek, který se prezentuje stylově a originálně.

Specifikace produktu nástěnné police Folov

Nástěnná police Folov je k dispozici v antracitové barvě a vyniká moderním designem. Níže najdete podrobné informace týkající se rozměrů a materiálů.

Rozměry

  • Velká police – Šířka: 116 cm, Výška: 45 cm, Hloubka: 20 cm
  • Malá police – Šířka: 31,5 cm, Výška: 29,5 cm, Hloubka: 20 cm

Materiál nástěnné police Folov

Nástěnná police Folov je vyrobena z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm. Tento materiál je velmi odolný a snadno udržovatelný.

Podívejte se i na další produkty ze série Folov

Pokud se rozhodnete pro nákup nástěnné police Folov, nemusíte se bát, že se nebudete moci vybavit také dalšími produkty z této série. Hanah Home nabízí širokou škálu nábytku, který se dokonale kombinuje s nástěnnou polici Folov.

Spojte kvalitu s designem s Hanah Home Nástěnnou policí Folov

Vyberte si produkt, který vám dokonale vyhovuje pro stylové uspořádání interiéru. Zajistěte si dokonalou kvalitu a design v jedné nástěnné polici Folov. Zajímá vás výrobek? Více informaci naleznete na https://www.codina.cz/produkt/hanah-home-nastenna-police-folov-antracit.

Publikováno
V rubrikách Rilke