Rozkládací pohovka SELENE – dokonalý doplněk pro váš obývací pokoj v ořechovém provedení Paros 05


Dřevěný rám s nožičkami zaručuje stabilitu a pevnost

Rozkládací pohovka SELENE je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje pevným dřevěným rámem. Nožičky zajišťují stabilitu a pevnost pohovky. Můžete se na ni spolehnout, protože splňuje nejnáročnější bezpečnostní normy.

Prostorná sedací plocha a úložný prostor

Pohovka SELENE disponuje prostornou sedací plochou, která poskytuje dostatek místa pro pohodlné sezení a relaxaci. Navíc se díky rozkladu na spaní může stát velmi příjemným místem pro noční odpočinek. Chcete-li ušetřit místo, můžete také využít úložný prostor, který pohovka nabízí.

Vysoce kvalitní materiály a moderní design

Rozkládací pohovka SELENE je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost pohovky. Je také stylizovaná moderním designem, který dokonale zapadne do každého obývacího pokoje. Ovšem nejvíce vynikne v kombinaci s nábytkem v podobném stylu.

Nyní s akční cenou na nabytekhned.cz!

Rozkládací pohovka SELENE v ořechovém provedení Paros 05 je nyní k dostání na nabytekhned.cz. Navíc si můžete pořídit pohovku s akční cenou, která je velmi výhodná. Neotálejte a pořiďte si pohodlí a modernost do svého obývacího pokoje již dnes!

Rozkládací pohovka SELENE

Rozkládací pohovka SELENE je nejen praktická, ale také příjemná na pohled. Pokud hledáte moderní a kvalitní nábytek do vašeho obývacího pokoje, rozhodně neprošvihněte tuto nabídku na nabytekhned.cz!

Zajímá vás více informací o rozkládací pohovce SELENE? Navštivte nabytekhned.cz!

Publikováno
V rubrikách Rilke