Šatní skříň Rory – prostorný úložný prostor a elegantní design v kombinaci sonoma/bílá s zrcadlem o velikosti 120 cm


Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Šatní skříň Rory je skvělou volbou pro ty, kteří hledají prostorné úložné prostory a elegantní design. Tato skříň se totiž pyšní moderním vzhledem, jenž dokáže perfektně sladit z každým interiérem.

Skříň je navržena s ohledem na praktické uspořádání, což znamená, že nabízí spoustu úložného prostoru pro vaše oblečení, boty a příslušenství. Díky skříni Rory si můžete konečně užít čistý a neucpaný interiér bez zbytečných věcí.

Leštěné zrcadlo na přední straně

Skříň je vybavena leštěným zrcadlem na přední straně, které vám umožní snadno zkontrolovat svůj outfit před odchodem do práce nebo do společnosti. Zrcadlo má velikost 120 cm, takže máte skvělý výhled na celou svou postavu.

Díky tomuto zrcadlu se tak nemusíte bát, že byste něco přehlédli či si něco nevšimli a mohli byste tak vypadat nemoderně nebo neupraveně. S šatní skříní Rory budete jistě vždy dokonale naladěni.

Nadčasové barvy a jednodušší linie

Šatní skříň Rory je vytvořena s nadčasovým designem, který jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. S jejími jednoduššími liniemi a kombinací sonoma/bílé barvy se snadno sladí s jakýmkoliv interiérem.

Navíc si ji můžete zvolit v různých velikostech a provedeních, takže najdete přesně takovou, která bude dokonale vyhovovat vašim životním podmínkám.

Parametry skříně Rory

Korpus skříně je vyroben ze 16mm silné laminované desky, která je velmi odolná proti poškození. Skříň má stříbrné plastové rukojeti a hliníková vodítka.

Pro zavěšení vašeho oblečení jsou k dispozici kovové tyče, které jsou velmi odolné a pevné. Přední strana skříně je vyrobena z 16 mm silné laminované desky a zadní strana z HDF desky. Skříň má posuvný systém BIMAK a hranu zakončenou 0,5mm PVC dýhou.

Parametry šatní skříně Rory jsou následující: šířka 120 cm, výška 200 cm a hloubka 62 cm.

Šatní skříň Rory

Nečekejte a pořiďte si šatní skříň Rory již dnes. Díky jejímu elegantnímu designu a praktickému uspořádání vám nabídne spoustu úložného prostoru pro vaše oblečení, boty a další věci.

Vyrazte do světa s novým šatním prostorem z šatní skříní Rory, která je dostupná na www.naradi-cz.cz. Určitě nebudete litovat.

Publikováno
V rubrikách Rilke