Stropní svítidlo Nice Lamps Geo – šikovný kousek do moderního interiéru


Příznivce moderního a nadčasového vybavení

Příznivce moderního a nadčasového vybavení si jistě získá osvětlení od anglické značky Nice Lamps. Při jejich výrobě sází na kvalitní materiály a jednoduchý design, který zapadne snad do každého interiéru.

Kvalitní materiály a jednoduchý design

Kvalitní materiály a jednoduchý design jsou základem každého kvalitního svítidla. A právě to vše nabízí stropní svítidlo Nice Lamps Geo. Jeho jednoduchý a elegantní design zajišťuje, že zapadne skvěle do každého moderního interiéru. Co se týče materiálů, tak Nice Lamps sází na špičkovou kvalitu a trvanlivost.

Stropní svítidlo Nice Lamps Geo v detailu

Stropní svítidlo Nice Lamps Geo je vyráběno z kvalitního kovu a plastu. Jeho průměr činí 30 cm, výška 30 cm a váha necelých 2 kg. Svítidlo je vybaveno kvalitním LED světlem s teplotou 4000 K, což odpovídá světlo-stínovému poměru 82 CRI. To zajistí příjemné a stíněním nefrustrující osvětlení.

Luxusní design a snadná montáž

Pokud vám jde o kombinaci kvality a designu, pak nic jiného než Nice Lamps Geo nevyhoví vašim požadavkům. Jednoduchý a luxusní design tohoto stropního svítidla zkrátka zaujme hned na první pohled. Montáž je velmi snadná a s pomocí přiloženého návodu ji dokážete zvládnout i bez zkušeností s elektroinstalací.

Stropní svítidlo pro každý interiér

Vhodným umístěním svítidla Nice Lamps Geo dokážete zvýraznit design každé místnosti. Proto je ideálním doplňkem pro každý byt a dům, kde se snažíte dodržovat moderní trendy. Stropní svítidlo Nice Lamps Geo si můžete zakoupit na adrese: https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/cerne-stropni-svitidlo-nice-lamps-geo-3.

Stropní svítidlo Nice Lamps Geo

Stropní svítidlo Nice Lamps Geo

Publikováno
V rubrikách Rilke