Konzolový stolek LEIRIA od Casarreddo v dubové barvě „colonial grande


Konzolový stolek LEIRIA od Casarreddo v dubové barvě colonial grande

Vyšperkujte svůj domov tímto stylovým konzolovým stolkem

Konzolový stolek LEIRIA od Casarreddo je elegantním a praktickým doplňkem do každého interiéru. Jeho stylový vzhled dotvoří atmosféru vašeho bydlení a zároveň poskytne dostatek úložného prostoru pro drobnosti.

Vyrobený z desky LTD v barevném provedení dub colonial grande se hodí jak do moderního, tak i klasického interiéru. Skvěle vypadá v obýváku, ale můžete ho využít i v ložnici nebo předsíni.

Detail konzolového stolku LEIRIA od Casarreddo

Stolek je vyrobený z kvalitních materiálů a dodáváme ho v demontovaném stavu, aby byla jeho montáž snadná a pohodlná. Součástí balení je přehledný návod na montáž, takže si sestavení můžete zvládnout i sami.

Tip: Pokud si chcete dopřát ještě větší komfort, podložte konzolový stolek novým kobercem. Tak získáte nejen útulnější atmosféru, ale také ochráníte podlahu před poškrábáním a opotřebením.

Kde koupit konzolový stolek LEIRIA od Casarreddo?

Pokud rozhodnutí padlo na tento krásný konzolový stolek, můžete ho zakoupit na nabytekprehledne.cz. Tento e-shop nabízí široký výběr kvalitního nábytku za příznivé ceny a s možností dopravy až k vám domů.

Detail konzolového stolku LEIRIA od Casarreddo

Neváhejte a poskládejte si svůj domov podle vašich představ s konzolovým stolkem LEIRIA od Casarreddo. Tento stylový kousek se stane vyhlášeným doplňkem interiéru, který zvýší vaši spokojenost a pohodlí.

Publikováno
V rubrikách Rilke