Obývací stěna Asos 180 cm – skvělá volba pro moderní interiér!

Potřebujete něco praktického, moderního a stylového do vašeho obývacího pokoje? Obývací stěna Asos 180 cm je tou správnou volbou!

Prostor pro televizi i knihy

Prakticky řešená obývací stěna nabízí prostor jak pro televizi, tak například pro knihy, fotoalba nebo kabely.

Není nic horšího než mít doma uspořádáno chaoticky a všude plno věcí. S touto obývací stěnou se vám to určitě nestane. Má jednoduchý, ale moderní design, který se hodí do každého interiéru.

A pokud jste milovníkem knih, usmálo se na vás štěstí, prodává se s elegantní nástěnnou policí, kam se vejde celá vaše knižní sbírka.

Rozměry a vlastnosti

Rozměry:

  • Šířka: 180 cm
  • Výška: 45 cm
  • Hloubka: 29,6 cm
  • Velikost horní police: Šířka: 90 cm, Výška: 8,2 cm

V balení je všechno, co potřebujete k sestavení – návod a příslušenství. Obývací stěna Asos 180 cm je vyrobena z kvalitního materiálu, takže se nemusíte bát, že by se rychle opotřebovala.

Nakonec, pokud se stále rozmýšlíte, zvážte možnost, že tato obývací stěna je také výborným dárečkem pro vaše blízké. S jistotou se jim bude líbit a ocení ji každý moderní člověk s citem pro styl.

Pokud tedy hledáte perfektní obývací stěnu do svého domova, může být obývací stěna Asos 180 cm tou pravou volbou pro vás. A navíc, když si ji objednáte přes odkaz https://www.brega.cz/produkt/hanah-home-obyvaci-stena-asos-180-cm-bila-hneda, získáte jistotu, že jste si vybrali tuto stěnu od spolehlivého výrobce a kvalitního prodejce. Tak neváhejte a udělejte si radost s novou obývací stěnou Asos 180 cm!

obývací stěna Asos 180 cm

obývací stěna Asos 180 cm - interiér

Publikováno
V rubrikách Rilke