Vícedílný obraz Light Bridge od Hanah Home – kousek umění do vašeho domova

Nádherný obraz pro každý interiér

Hanah Home přichází s nádherným vícedílným obrazem, který dokáže dodat vašemu interiéru ten správný šmrnc. Obraz je dokonalou volbou pro všechny milovníky umění a pro ty, kteří chtějí do svého domova vnést něco originálního.

Obraz „Light Bridge“ zobrazuje nádhernou panoramu velkých měst a zachycuje most, který je symbolické spojení mezi městy. To všechno v detailech, které vám zaručeně vezmou dech.

Rozměry obrazu

Obraz „Light Bridge“ od značky Hanah Home má rozměry:

  • 56 x 20 cm (1 díl)
  • 42 x 17 cm (2 díly)
  • 28 x 14 cm (2 díly)

Celkový rozměr obrazu je 92 x 56 cm. Proto je obraz skvělou volbou pro větší prostory a pro ty, kteří chtějí elegantní doplněk do svého interiéru.

Materiál a zpracování

Jestliže hledáte kvalitní zpracování a dokonalý design, obraz „Light Bridge“ splní vaše očekávání. Je vyroben ze 100% MDF o tloušťce 3 mm. Jedná se o kvalitní a trvanlivý materiál, který udrží obraz v dokonalé kondici po celou dobu jeho užívání.

Obraz je také lehký, což umožňuje snadnou manipulaci a umístění obrazu na stěnu. Doporučujeme obraz umístit na stěnu pomocí věšáku, který je součástí balení.

Unikátní design

Celkový design obrazu „Light Bridge“ je velmi moderní a elegantní. Kontrast mezi tmavými a světlými barvami dodá obrazu unikátní charakter a zpříjemní atmosféru vašeho domova.

Kde zapůjčit i koupit vícedílný obraz „Light Bridge“

Pokud vás zaujala myšlenka mít v domě takovýto kus umění, můžete se podívat na webovou stránku https://www.isolund.cz/produkt/hanah-home-vicedilny-obraz-light-bridge-92-x-56-cm, kde si můžete tento obraz zakoupit nebo si ho zapůjčit.

V katalogu produktů si můžete vybírat z velkého množství unikátních kusů od této značky. Tak proč si neudělat radost a nepořídit si kus umění, který vám bude dělat radost po celou dobu?

Hanah Home - Vícedílný obraz Light Bridge

Publikováno
V rubrikách Rilke