Strana


Rozkládací rohová sedačka: Levé provedení

Zadní část potažená látkou

Rozkládací rohovou sedačku je možné postavit kdekoliv v prostoru díky její zadní části, která je potažená látkou. Takto její vzhled není omezen, jak tomu může být u jiných sedaček s kovovou nebo dřevěnou zadní částí.

Pouze ilustrativní obrázek rozložené sedačky

Obrázek rozložené sedačky je pouze ilustrativní (jiná barva)! Rozkládací rohová sedačka je vyrobena z látky Inari 96 v tmavě šedé barvě. To jí propůjčuje elegantní a moderní vzhled, který se hodí do každého interiéru.

Rozměry a specifikace

Sedačka má rozměry 280 x 70/90 x 205 cm a vysedávací výšku 43 cm. Hloubka sedu je 60 cm. Po rozložení vytvoří sedačka plochu o velikosti 125 x 198 cm, kterou lze využít k odpočinku nebo spánku.

Mechanismus rozkladu a materiál nožek

Mechanismus rozkladu je zajištěn pomocí delfíního mechanismu, který je velice snadno ovladatelný. Sedačka stojí na nožkách z kovu, což zajišťuje pevnost a stabilitu.

Úložný prostor

Sedačka je vybavena úložným prostorem, který umožní uskladnění potřebných věcí a současně udržet pokoj v pořádku.

Demontované dodání

Sedačka je dodávána v demontu, což zaručuje snadnou manipulaci s ní během převozu a následného sestavení.

Rozkládací rohová sedačka je skvělým řešením pro ty, kteří hledají pohodlné a kvalitní místo na odpočinek, ale nechtějí kvůli tomu obětovat velkou část obývacího pokoje. Na tomto odkazu si ji můžete objednat ihned a zpříjemnit si tak domácí relaxaci.

Publikováno
V rubrikách Rilke