Ral Koupelnová stěna ALI 63 – Bílý lesk: Skvělá volba pro moderní koupelny

Moderní a vysoce kvalitně provedená koupelnová stěna, která dotáhne k dokonalosti každou koupelnu, nadchne Vás svou elegancí a smyslem pro detail.

Stěna Ral ALI 63 v bílém lesku je skvělou volbou pro každého, kdo si přeje dokonale vyzdobit svou koupelnu. V sobě spojuje prvky moderního designu a vysoké kvality, a tak se stává tím pravým kouskem pro každou náročnou domácnost. Její čisté linie a elegantní vzhled umocňuje lesklá povrchová úprava, která krásně odráží světlo a dává celku dokonalý vzhled.

O výrobci

Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto koupelnovou stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího. Pro Ral jsou kromě vysoké kvality důležité i detaily a proto jsou jeho kusy vždy dokonale propracované.

Variačnost a montáž

Osobitou výhodou koupelnové stěny Ral ALI 63 je možnost variabilnosti. Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně. To znamená, že můžete vytvořit kombinaci, která bude dokonale odpovídat vašim potřebám a prostoru, ve kterém se koupelna nachází.

Kvalita a provedení

Tloušťka MDF desky je 16 mm. Co se týká materiálů, tak právě MDF deska je pro koupelnový nábytek velmi oblíbená, jelikož se jedná o materiál odolný vůči vlhkosti, kterému ani pára neublíží. Dodatečnou ochranu proti vlhkosti a opotřebení zajistí lakovaná přední strana, která se snadno udržuje a vypadá velmi elegantně. Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Další informace

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici. Pro nasazení této stěny doporučujeme nechat si pomoci odborníky, kteří ji dokonale namontují a zajistí tak, aby ke stěně nebyly žádné nedostatky.

Nakupovat koupelnovou stěnu Ral ALI 63 v bílém lesku můžete na nabytekprozivot.cz, kde je k dispozici i další koupelnový nábytek této značky.

Publikováno
V rubrikách Rilke