Kvalitní pekáč Homeware Profession s objemem 12 litrů pro výborné pečení


Kvalitní pekáč Homeware Profession

Homeware Profession pekáč

Popis produktu

Homeware Profession pekáč s objemem 12 litrů je ideální pro všechny vášnivé pekaře, kteří se rádi podělí o své výborné pečení s rodinou a přáteli. Jeho rozměry jsou D/Š/V: 42/32/13,3 cm, což znamená, že do něj můžete bez problémů nacpat i větší kusy masa nebo zeleniny.

Tento pekáč je vyrobený z hliníkové slitiny, která zaručuje rovnoměrné rozložení tepla až do samotného rohu pekáče. To je velmi důležité, protože tak se vám bude vaše pečení krásně a dokonale péct. Navíc je tato slitina velmi odolná a vydrží i po několika letech používání stále v perfektním stavu.

Pekáč má také skleněnou poklici, která vám umožní sledovat pečení a kontrolovat stav jídla bez nutnosti odkládat celý pekáč z trouby a neriskovat tak spáleninu. Skleněná poklice navíc zabraňuje vysychání jídla při pečení, což je další velké plus tohoto produktu.

Specifikace produktu

  • Objem: 12 litrů
  • Materiál: hliníková slitina
  • Barva: černá
  • Rozměry: D/Š/V: 42/32/13,3 cm
  • Vhodné pro všechny typy trouby
  • Vhodné do myčky na nádobí
  • Včetně skleněné poklice

Proč si vybrat Homeware Profession pekáč?

Homeware Profession pekáč s objemem 12 litrů je opravdu kvalitní kousek, který vám bude sloužit po mnoho let. Jeho hliníková slitina a skleněná poklice zaručují dokonalé rozložení tepla a kontrolovatelnost pečení. Navíc se do něj vejde opravdu hodně jídla, což je ideální pro vysoké návštěvy nebo rodinné oslavy.

Pokud chcete kvalitní a spolehlivý pekáč, Homeware Profession je pro vás ten pravý. Objednejte si ho nyní na https://www.bestnabytek.cz/produkt/homeware-profession-pekac-12-l a připravte si výborné jídlo pro své nejbližší.

Pekařka s Homeware Profession pekáčem

Recenze zákazníka

„S Homeware Profession pekáčem jsem naprosto spokojená. Už jsem ho použila několikrát a pečení v něm jde jako po másle. Díky skleněné poklici je pečení opravdu kontrolovatelné a výsledky jsou vždy perfektní. Navíc se do něj vejde opravdu hodně jídla, což je skvělé pro rodinné oslavy. Určitě ho doporučuji všem, kteří hledají kvalitní a spolehlivý pekáč.“

Publikováno
V rubrikách Rilke